NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Jakie korzyści przynoszą kampanie LED

Jakie korzyści przynosi firmie korzystanie z reklam LED?

Reklamy świetlne to doskonały sposób na wypromowanie produktów i usług. Dobrze przygotowany przekaz marketingowy przyciągnie wzrok przechodniów i sprawi, że chętniej sięgną po oferowane wyroby. Dzięki zastosowaniu technologii LED reklama będzie doskonale widoczna, nawet przy bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych. A jakie jeszcze korzyści może przynieść firmie korzystanie z telebimów LED?

Kiedy warto się zdecydować na reklamy LED?

Reklamy LED umieszczone na dużych telebimach umożliwiają szybkie wyświetlenie każdego rodzaju komunikatów w sposób atrakcyjny dla potencjalnego odbiorcy. Jest to rozwiązanie, które może się sprawdzić zarówno w mniejszych, jak i w większych firmach. Jeśli przedsiębiorca chce pozyskać nowych klientów lub wypromować dany produkt, to może się zdecydować na reklamę zlokalizowaną w centrum dużego miasta, blisko znanej atrakcji turystycznej lub w innym strategicznym miejscu. Odpowiednia wysokość i wielkość ekranu spowodują, że osoby jadące samochodem szybko zauważą spot i skupią na nim wzrok. Reklamy LED skutecznie wyróżniają się na tle innych komunikatów marketingowych i szyldów, dlatego są szczególnie chętnie wybierane przez firmy w okresie świątecznym, wakacyjnym oraz przed rozpoczęciem sezonu zakupowego w danej branży.

Nowoczesne reklamy LED - korzyści dla firmy

Obecnie wiele usług przenosi się do sieci, jednak reklama w internecie często nie jest wystarczająca, by osiągnąć sukces. Tradycyjne formy przekazu mogą dotrzeć do szerszego grona odbiorców, a przy tym dobrze skonstruowany komunikat nie zostanie odebrany jako nachalny. A jakie jeszcze korzyści może przynieść firmie używanie ekranów LED? Specjaliści wskazują, że taka forma marketingu pozwala na:

     stworzenie dynamicznego i nowoczesnego komunikatu

     doskonałą widoczność

     uzyskanie atrakcyjnego wizualnie przekazu

     oszczędność wynikającą z niskiego poboru mocy i niskiej temperatury pracy telebimów LED

     umieszczenie reklamy w dowolnym miejscu

     dotarcie do klientów w różnym przedziale wiekowym

Dzięki reklamom LED firma może znacząco zwiększyć rozpoznawalność swojej marki na rynku. Telebimy to także doskonały sposób, by zyskać przewagę nad konkurencją. Przygotowanie spotu nie zajmuje dużo czasu, a wiele firm wynajmujących ekrany LED oferuje wsparcie specjalistów podczas tworzenia kampanii marketingowych.

Jak zaprojektować skuteczny przekaz marketingowy przy użyciu reklam LED?

Z reklam LED mogą wygodnie korzystać firmy z niemal każdej branży. Przy ich pomocy można pozyskać klientów indywidualnych, biznesowych lub ważnych kontrahentów. Jeśli przekaz marketingowy ma być skuteczny, to musi zawierać atrakcyjną grafikę i interesujące hasło, które zaintryguje przechodniów. Nowoczesne telebimy umożliwiają zaprojektowanie dynamicznego przekazu, który pozwoli nawiązać interakcję z klientem i zachęci go do odwiedzenia firmowej strony, sklepu lub fanpage'u na FB. Dlatego na ekranie logo firmy i dane kontaktowe muszą być dobrze wyeksponowane. Poza tym forma przekazu powinna być dostosowana do miejsca, w którym stanie telebim oraz do wskazanej grupy docelowej. Reklama musi być też aktualna i adekwatna do okoliczności. Jeśli panuje sezon zimowy, to spot powinien nawiązywać do tej pory roku oraz do najbliższych wydarzeń kulturalno-sportowych, ferii lub świąt.

Reklamy LED to świetna okazja do stworzenia kreatywnego przekazu marketingowego, wobec którego żaden potencjalny klient nie przejdzie obojętnie. Odpowiednie dobranie kolorów, zabawa słowami i topowa lokalizacja spowodują, że firma szybko odnotuje wzrost sprzedaży i będzie mogła rozwijać swoją działalność w pożądanym kierunku.

 

 

 

reklama DOOH Warszawa | Co to jest reklama DOOH | DOOH Warsaw Poland | kampanie DOOH |