NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama na autobusach Kraków

Reklama na autobusach Kraków

kontakt:
tel. 12 361 30 30


tel. 509 033 457


handlowy@nowemedia.net

 

Ilość pojazdów: 700 szt
Ilość linii: 172 - 94 miejskie, 72 aglomeracyjnych, 18 nocnych i 8 przyspieszonych i 13 wspomagających
Możliwość oklejenia całego tyłu- FULLBACK
Możliwość oklejania połowy tyłu- HALFBACK
Możliwość oklejenia całego pojazdu

 

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektu graficznego, wydruku, wyklejenia i doboru zajezdni

Oklejanie pojazdów MPK Kraków - dlaczego warto? 

  • stosunkowo  dużo niższy koszt dotarcia do potencjalnego klienta w centrum Kraków w porównaniu do stacjonarnych nośników, których zostało bardzo niewiele z uwagi na ustawę krajobrazową. 
  • Reklama na tyłach autobusów w w Krakowie to możliwość dotarcia do przechodniów oraz kierowców samochodów.
  • Mobilność reklamy pozwala dotrzeć na peryferia Krakowa i miasta satelitarne.
  • Reklama na autobusach pozwala dotrzeć tam, gdzie nie dociera żaden inny nośnik reklamy.

Reklama na autobusach.jpg


Reklama Fullback na Autobusach MPK Kraków – Skuteczne Dotarcie do Twoich Klientów

Reklama fullback na autobusach MPK Kraków to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych form reklamy zewnętrznej. Okrajanie tylnej części autobusów komunikacji miejskiej pozwala na osiągnięcie dużej widoczności oraz dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. W Krakowie, gdzie działa ponad 700 autobusów, możliwości dotarcia do potencjalnych klientów są ogromne.

Ilość pojazdów – Kraków jako jedno z największych miast w Polsce dysponuje rozbudowaną siecią komunikacji miejskiej. Z ponad 700 autobusów w ciągłym ruchu, reklama fullback na autobusach MPK Kraków ma doskonałe warunki, aby być zauważalna przez mieszkańców i turystów.

Zalety – Reklama fullback na autobusach MPK Kraków posiada wiele zalet. Statystyki pokazują, że jest to jedna z najbardziej efektywnych form reklamy zewnętrznej. Duże powierzchnie reklamowe na tylnej części autobusów przyciągają uwagę przechodniów oraz innych uczestników ruchu drogowego, a także osób oczekujących na przystankach. Ponadto, reklama fullback jest wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne, co gwarantuje długotrwałą widoczność.

Dotarcie – Dzięki szerokiej sieci linii autobusowych w Krakowie, reklama fullback na autobusach MPK Kraków dociera do wszystkich dzielnic miasta, zapewniając doskonałe pokrycie i zasięg. Ponadto, codziennie autobusy obsługują około 750 tys. pasażerów, co przekłada się na ogromny potencjał dotarcia do odbiorców.

Odbiorcy – Reklama na autobusach MPK Kraków Fullback dociera do różnorodnych grup odbiorców, w tym do mieszkańców, turystów, studentów i przedsiębiorców. Dzięki temu, niezależnie od celu i charakteru reklamy, można być pewnym, że dotrze ona do szerokiej i zróżnicowanej grupy osób.

Wykorzystanie potencjału reklamy fullback na autobusach MPK Kraków to inwestycja w skuteczną promocję swojej firmy, usług czy produktów. Dzięki szerokiemu zasięgowi, wysokiej widoczności oraz różnorodności odbiorców, jest to doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji.

Podsumowując, reklama fullback na autobusach MPK Kraków to świetne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorców, którzy chcą się

 

reklama na autobusach Kraków | oklejanie autobusów Kraków | reklama na tyle autobusu Kraków | reklama na tyłach autobusów | reklama halfback fullback Kraków | reklama mobilna Kraków | reklama MPK Kraków