NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama w tramwajach Kraków

Ekrany reklamowe w Tramwajach w Krakowie

6,37 mln pasażerów
20"
 432 monitory LCD
Ilość pojazdów: 60
Rodzielczość:  1200x568 px, 780x440 px

kontakt:
tel. 12 361 3030
tel. 506 599 481
biuro@reklamawtramwajach.pl

Reklama w tramwajach komunikacji miejskiej MPK Kraków to również:


Reklama w metrze.jpg

EKRANY LCD:

KAMPANIE:

  • 4 TYGODNIE 6,37 mln pasażerów
  • 2 TYGODNIE  3,18 mln pasażerów
  • 1 TYDZIEŃ 1,59 mln pasażerów

- 24 EMISJE SPOTU W KAŻDYM POJEŹDZIE W CIĄGU 12H

INFORMACJE DODATKOWE:

  • spot reklamowe trwają od 10 do 30 sek, emitowane są 3, 6, 12xh 
 

Reklama w komunikacji miejskiej — dlaczego warto

Reklama w autobusach lub w tramwajach pozwoli Ci dotrzeć z ofertą do tysięcy pasażerów, którzy podróżują codziennie tymi środkami transportu. Być może w innych okolicznościach potencjalni klienci mogliby nie zauważyć oferty. Reklama na ekranach LCD to najlepszy sposób, aby zwrócić. Powód jest oczywisty - Twój klien uwagę pasażerów. Dlaczego? Powód jest oczywisty. Twój potencjalny klient w autobusie lub tramwaju ma wreszcie czas, na to, aby zapoznać się z Twoją ofertą. Ponadto, reklama na monitorach LCD łączy w sobie przekaz informacyjno-rozrywkowy co pozwala podróżnym lepiej zapamiętać szczegóły Twojej oferty niż w przypadku tradycyjnego baneru. A to oznacza, że reklama w autobusach lub tramwajach zwiększy rozpoznawalność Twojej marki i pozwoli Ci dotrzeć do nowych klientów.

 

 

Każdy kto prowadzi działalność gospodarczą musi zmagać się z konkurencją i szukać pomysłów na to jak będzie można skutecznie się reklamować, by zyskiwać zwolenników wśród klientów. Dotarcie z reklamą do konkretnych odbiorców nie należy do łatwych zadań. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że dotarcie do klientów wymaga przede wszystkim dobrego pomysłu na reklamę a jednocześnie znalezienia miejsca, gdzie tą reklamę będzie można prezentować. To dość istotna kwestia, dlatego szukając pomysłu na reklamę dla swojej firmy warto będzie pomyśleć o takich metodach, które pozwolą na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Taką możliwość daje między innymi reklama w komunikacji miejskiej w Krakowie, którą oferuje nasza firma. Zachęcamy do zapoznania się z tymi propozycjami. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni z naszych propozycji.

Oferta, którą dla Państwa przygotowaliśmy to reklamy, które wyświetlane będą na monitorach znajdujących się w krakowskich tramwajach. To rozwiązanie, na które można się zdecydować jeśli ktoś będzie chciał dotrzeć do wielu potencjalnych klientów. Statystyki jakie wykorzystujemy pozwalają nam ocenić, że reklama, którą zaprezentujemy w tramwaju w ciągu miesiąca dotrze nawet do ponad 6 milionów pasażerów. To świetny wynik, który trudny będzie do osiągnięcia jeśli postawi się na tradycyjną reklamę na billboardach. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Jednocześnie chcemy podkreślić, że na reklamach w ramach ekranów multimedialnych propozycje się nie kończą

Nasza oferta nie kończy się na reklamach, które będą wyświetlane na monitorach w tramwajach. Rozwijamy także inne propozycje, a przestrzeń tramwajów w Krakowie daje nam taką możliwość. Warto wskazać między innymi na dodatkowe możliwości umieszczenia reklamy, nie w formie multimedialnej, ale np. w ramkach reklamowych, w formie plakatów czy reklam znajdujących się na uchwytach i oparciach siedzeń. Przestrzeń w tramwajach daje nam szerokie możliwości, dlatego każdy będzie miał okazję wybrać te rozwiązania, które dla niego będą najwłaściwsze a jednocześnie pozwolą dotrzeć do potencjalnych klientów.

Każdego klienta, który zainteresuje się ofertą reklamy w tramwajach chcemy przekonać, że ta formuła sprawdza się doskonale i może przynieść doskonałe efekty. Jesteśmy przekonani, że taka forma reklamy będzie dawała szasnę na efekty przy minimalizacji kosztów związanych z reklamą. Chyba każdy zgodzi się z tym, że oglądając telewizję często w trakcie bloku reklam znajdujemy sobie inne zajęcie, wychodzimy do toalety, przygotowujemy sobie kawę, herbatę bądź coś do zjedzenia. I tak często kosztowne reklamy przemijają bez uwagi widzów. W komunikacji wygląda to nieco inaczej. Spędzając kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt minut w tramwaju często nie mamy nic do robienia, gdy pojazd jest zatłoczony ciężko wyjąć książkę czy zająć się czymś innym. Jak pokazują badania w tym czasie chcąc czy nie chcąc wielu pasażerów zwraca uwagę na to co pojawia się na ekranach czy plakatach reklamowych. Tym samym można liczyć na reklamę, która docierać będzie do potencjalnych klientów, którzy zerkają na multimedialne ekrany, szczególnie gdy między reklamami pojawiają się tam miejskie informacje.

Jeśli więc szukacie pomysłu na firmową reklamę zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy przekonani, że reklama w komunikacji może przynieść pozytywne efekty, gdy będzie odpowiednio zorganizowana.

 

reklama w tramwajach Kraków | reklamy w tramwajach Kraków | plakaty w tramwajach Kraków | reklama na siedzeniach w krakowskich tramwajach |