NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama na stacjach Metra WARSZAWA – ekrany reklamowe na peronach

Reklama na ekranach HD na peronach warszawskiego Metrabiuro@reklamawmetrze.pl5 m2 - 2x1,7 m2
31 na 10 stacjach: Marymont, Dw. Gdański, Ratusz, Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Wilanowska, Imielin, Natolin

Metro M2 - ekrany Digital Metroboard
 6,1 m2 - 1,9x3,2 m2
 28 ekranów na 7 stacjach: Rondo Daszyńskiego, Rondo ONZ, Świętokrzyska, Nowy Świat Uniwersytet, Centrum Nauki Kopernik, Station Narodowy, Dworzec Wileński

05:30-00:30
około 750 tys.

Nośniki tradycyjne:

  • Metroboardy
  • Citylighty Metro
  • Superscroll Metro 
Zobacz też: Reklama w wagonach Metra
 
 

INFOSCREEN i DIGITAL METROBOARD to wielkoformatowe ekrany, na których jest emitowany program w jakości HD:

 • to sieć 51 ekranów w warszawskim metrze, zlokalizowanych na 17 stacjach o największym przepływie ludności*
 • to wiadomości lokalne, z kraju i ze świata, biznes, giełda, sport, motoryzacja, prognoza pogody, interesujące filmy, kreskówki, informacje o wydarzeniach kulturalnych i wiele innych
 • to połączenie atrakcyjnego kontentu o charakterze informacyjno-rozrywkowym z reklamą, a więc pomysł, dzięki któremu docieramy do osób rzadko oglądających telewizję, tzw. light TV userów

Ekrany reklamowe w Metrze to więcej możliwości:

 • outdoor on-line – codziennie nowa kreacja np. innego modelu samochodu, innej cechy produktu, etc.
 • teaser – zapowiedź, odliczanie np. dni do otwarcia nowego klubu lub pojawienia się nowego modelu w sprzedaży, rozpoczęcia/zakończenia wyprzedaży, promocji, etc.
 • możliwość rotacji kilku spotów w ramach jednej kampanii
 • adaptacja spotu TV
 • możliwość interakcji z odbiorcą (Internet, sms, bluetooth)
 
Reklama na ekranach biletomatów usytuowanych na stacjach metra oraz przed wejściami.

 

Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki? Zależy Ci na dużym zasięgu reklamy przy stosunkowo niskim koszcie? Dzięki reklamie na stacji warszawskiego metra dotrzesz ze swoim komunikatem reklamowym do 800 000 potencjalnych klientów każdego dnia.

Reklama na stacji metra — profil klienta

Stacja metra tętni życiem, codziennie przewijają się przez nią tysiące podróżnych, Zarówno mieszkańców miasta, jak i turystów.. Są to osoby w różnym wieku, przeważnie aktywne zawodowo. Choć każdy z nich zmierza w inną stronę, moment oczekiwania na pociąg to chwila, w której podróżny musi się na chwilę zatrzymać. Zanim oczekujący ruszą w dalszą drogę, szukają sposobu, aby wypełnić sobie ten czas. Niebanalny, zaskakujący przekaz reklamowy na pewno go zainteresuje. W tym przypadku stacja metra jest Twoim sprzymierzeńcem. Bogaty wybór nośników reklamowych pozwoli Ci stworzyć zaskakującą, interesujący i perswazyjną reklamę, która przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów.


Reklama na stacji metra — dlaczego warto

Stacja metra to miejsce, w którym bez problemu można zaadaptować dowolny format reklamowy. To pozwala na stworzenie spersonalizowanej reklamy, dostosowanej do Twojej grupy docelowej i konkretnego celu kampanii. Reklama, bez względu na jej rodzaj, zawsze umieszczona jest w strategicznych miejscach obiektu. Dzięki temu informacja o Twojej ofercie może trafić nawet do 85% użytkowników warszawskiego metra. Nie wiesz, który nośnik będzie najbardziej skuteczny w przypadku Twojej marki? Pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję:

Infoscreen

To sieć 31 ekranów, zlokalizowanych w 10 najpopularniejszych stacjach pierwszej linii warszawskiego metra M1. Na cyfrowych ekranach wyświetlane są spoty TV, statyczne plansze oraz animacje . Dzięki temu, że podróżni otrzymują wartościowy content — programy kulturalne oraz informacyjne, reklama między nimi staje się naturalnym elementem przekazu. Zostaje zapamiętana i nie jest odbierana negatywnie, co sprzyja budowaniu świadomości marki wśród Twoich potencjalnych klientów. Kolejną zaletą tego nośnika jest brak kosztów związanych z montażem oraz krótki czas potrzebny na uruchomienie kampanii.

Digital Metroboard

To sieć 28 ekranów, zlokalizowanych w 7 najwiekszych stacjach drugiej linii warszawskiego metra M2. Na cyfrowych ekranach wyświetlane są spoty TV, statyczne plansze oraz animacje . 

Metroboard

Metroboard to tablica reklamowa, zlokalizowana w strategicznych punktach warszawskiego metra — na peronach i w przejściach między nimi. Dzięki temu reklama, Twoja oferta może dotrzeć, do każdego użytkownika metra. Przewagą tego formatu jest długi czas kontaktu z reklamą, co przekłada się na wybory zakupowe konsumentów. Metroboard będzie najlepszym wyborem, jeśli świadczysz usługi w pobliżu warszawskiego metra.

Station Domination

Nie lubisz ograniczeń? Uwielbiasz zaskakiwać? Chcesz, aby o Twojej marce było głośno? Stworzymy dla Ciebie autorską, indywidualną kampanię reklamową, wykorzystując całą przestrzeń stacji metra. StationDomination to typ nośnika, który stanowi połączenie sztuki i marketingu — zachwyca, szokuje, a co najważniejsze, na długo pozostaje w pamięci. StationDomination to kampania, która ma ogromny potencjał viralowy. Nasza projekty są szeroko komentowane i udostępniane w mediach społecznościowych. Dzięki temu, zyskujesz dodatkowy kanał promocyjny, co niewyobrażalnie zwiększa zasięg Twojej reklamy. A to oznacza, że możesz dotrzeć do nowych klientów i to za darmo.

 

reklama na stacjach metra | reklama na peronach metra | reklama w metrze Warszawa | reklama w warszawskim metrze | billboardy w Metrze | ekrany w metrze Warszawa |  biletomaty w metrze |  reklama na biletomatach w metrze |