NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama w autobusach miejskich MZA Warszawa

Reklama w autobusach Warszawa – ekrany LCD w MZA

19 cali
Rozdzielczość: 1280x610 px, plik mp4
 2560 szt. w 648 autobusach
około 1000 osób w jednym autobusie

kontakt:
Nowe Media, Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
tel. (22) 211 86 87
tel. 509 033 457
handlowy@nowemedia.net

Reklama w komunikacji miejskiej Warszawa to autobusy MZA i tramwaje ZTM

Reklama w autobusach MZA to sieć ekranów LCD, dostarczająca pasażerom informacje i reklamę w czasie podróży środkami komunikacji miejskiej. W komunikacji miejskiej zostały zainstalowane ekrany, które są jedynym elektronicznym źródłem bieżących informacji on-line docierającym do pasażerów w trakcie ich podróży. Telewizja kontentowo – reklamowa przyciąga uwagę, rozbija monotonię podróży, budzi zaangażowanie odbiorców i uatrakcyjnia czas podróży.

Na ekranach prezentowany jest serwis tworzony specjalnie dla pasażerów, który zawiera informacje adekwatne do pory dnia, dedykowane pasażerom i dostosowane do czasu podróży. Serwis informacyjny przygotowują profesjonalni dziennikarze, a wiadomości aktualizowane są online na wszystkich ekranach. Serwis informacyjny zamknięty jest w pętlę programową, skorelowaną z czasem podróży, pomiędzy którą znajdują się bloki reklamowe.

67% zapytanych o to, czym zajmują się podczas podróży autobusem, najczęściej wymienia oglądanie informacji emitowanych na ekranach.

Pozostałe formy reklamy w Autobusach MZA w Warszawie:

  • Oklejanie pojazdów FULLBACK, HALFBACK, ECOFULLBACK - więcej
  • Reklama wewnętrzna: plakaty w ramkach, uchwyty reklamowe

 

Zobacz też: Reklama w wagonach metra

Reklama w w autobusach MZA Warszawa.jpg

 

Każdego dnia setki tysięcy naszych rodaków korzysta z komunikacji miejskiej w drodze do pracy, szkoły czy na zakupy. Szacuje się, że rocznie to nawet 4 miliardy pasażerów w skali całego kraju. Wydaje się niesamowite, jednak to co powinno wzbudzić u nas największe zainteresowanie to fakt, że za tym stoi ogromny potencjał reklamowy. W końcu pasażer spędzający kilkanaście minut w komunikacji musi znaleźć sobie zajęcie, skupia na czymś swój wzrok, zwraca uwagę na elementy, które się wyróżniają. Tutaj pojawia się szansa dla tych, którzy szukają skutecznego sposobu na reklamę.

Z naszej oferty możemy zaproponować reklamę, która będzie pojawiać sie na miejskich autobusach w Warszawie. Każdego dnia z tych autobusów korzysta kilkadziesiąt tysięcy pasażerów, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami reklamującej się firmy. Jeśli zastanawiacie się nad nowoczesnym skutecznym sposobem reklamy zapraszamy do naszego koncepty i wykorzystania bloków reklamowych w autobusach MZA w Warszawie. Poniżej kilka podpowiedzi, które mogą zachęcić Was do skorzystania z tej właśnie oferty.

Dla wielu firm wejście w świat reklamy telewizyjne to szansa na to, by zaistnieć w świadomości szerokiego grona potencjalnych klientów. Czy jednak zawsze tak to wygląda? Trzeba zauważyć, że nie koniecznie. Czy więc reklama w autobusie może mieć przewagę nad reklamą telewizyjną? Może to zaskakujące, ale bardzo często tak się właśnie dzieje. Dlaczego? Wystarczy przemyśleć swoje zachowanie w trakcie telewizyjnych bloków reklamowych, by zrozumieć, co kryje się za porównaniem tych dwóch typów reklam. Dla większości nadal blok reklamowy przerywający program w TV to szansa na to, by skorzystać z toalety, wypalić papierosa czy przygotować coś do jedzenia, niektórzy korzystają z okazji i w tym czasie sprawdzają również co innego jest w telewizji w tym samym czasie. Tym samym okazuje się, że nawet w szczycie antenowym reklamy telewizyjne wzbudzają małe zainteresowanie. Inaczej może być przy reklamie w autobusach komunikacji miejskiej, którą chcemy Wam zaproponować?

Dlaczego reklama w autobusach?

Dla większości podróż miejskim autobusem w tłoku to bardzo często czas stracony. W tłoku trudno wyjąć książkę czy gazetę więc wzrok skupia się na otoczeniu. W nim zaś pojawiają się nieduże ekrany, na których prezentowane są informacje z życia miasta przeplatane reklamami. I to właśnie w tym miejscu klient korzystający z naszych usług będzie miał okazję się pojawić. Badania potwierdzają, że ponad 2/3 ludzi będących w autobusie zwraca uwagę na ekrany z reklamami. Z autobusu trudno uciec do kuchni, łazienki czy na papierosa i tym samym reklamy oglądane są niezależnie od tego czy dana osoba ma na to ochotę czy nie. Dla firmy, która szuka skutecznej reklamy skorzystanie z takich propozycji będzie więc dobrym wyborem. To szansa na to, by dotrzeć do klienta, a skoro autobusy w Warszawie są oblegane to rośnie grono potencjalnych klientów, do których reklama trafi.

Decydując sie na naszą ofertę reklamy w autobusach MZA w Warszawie będzie można liczyć na świetnie przygotowaną ofertę. W sumie ponad 600 autobusów porusza się po warszawskich trasach, a w autobusach dostępnych jest ponad 2500 ekranów, na których reklamy się pojawią. W jednym autobusie z propozycjami firmy zetknąć się może nawet 1000 pasażerów. Okazuje się więc, że reklama w autobusach MZA będzie szansą na to, by dotrzeć do wielu klientów, a jej koszt będzie niższy niż reklamy telewizyjnej. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z przygotowanych propozycji.

 

reklama w autobusach Warszawa | reklama w MZA | reklama w komunikacji Warszawa | reklama w komunikacji miejskiej w Warszawie | ekrany reklamowe w autobusach | reklamki reklamowe | plakaty na siedzeniach |