NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama w autobusach miejskich MZA Warszawa

Reklama w autobusach Warszawa – ekrany LCD w MZA

19 cali
Rozdzielczość: 1280x610 px, plik mp4
 2560 szt. w 648 autobusach
około 1000 osób w jednym autobusie

kontakt:
tel. (22) 211 86 87
tel. 509 033 457
handlowy@nowemedia.net

Reklama w komunikacji miejskiej Warszawa to autobusy ZTM i tramwaje MZA

Reklama w autobusach MZA to sieć ekranów LCD, dostarczająca pasażerom informacje i reklamę w czasie podróży środkami komunikacji miejskiej. W komunikacji miejskiej zostały zainstalowane ekrany, które są jedynym elektronicznym źródłem bieżących informacji on-line docierającym do pasażerów w trakcie ich podróży. Telewizja kontentowo – reklamowa przyciąga uwagę, rozbija monotonię podróży, budzi zaangażowanie odbiorców i uatrakcyjnia czas podróży.

Na ekranach prezentowany jest serwis tworzony specjalnie dla pasażerów, który zawiera informacje adekwatne do pory dnia, dedykowane pasażerom i dostosowane do czasu podróży. Serwis informacyjny przygotowują profesjonalni dziennikarze, a wiadomości aktualizowane są online na wszystkich ekranach. Serwis informacyjny zamknięty jest w pętlę programową, skorelowaną z czasem podróży, pomiędzy którą znajdują się bloki reklamowe.

67% zapytanych o to, czym zajmują się podczas podróży autobusem, najczęściej wymienia oglądanie informacji emitowanych na ekranach.

Zobacz też: Reklama w wagonach metra