NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama w Metrze – ekrany reklamowe, ramki

Reklama w Metrze – Warszawa 

19 cali
 1926 ekranów LCD; 75 pociągów linie metra M1 i M2

Ramki reklamowe - Metroframe linie metra M1 i M2
Wymiary: 89,5 x 30 cm
Powierzchnia: 0,3 m²

Średni czas podróży metrem: 15 minut
około 750 tys.


Reklama w Warszawskim Metrze to szansa na dotarcie zarówno do mieszkańców stolicy, jak i turystów. Nie da się jednak ukryć, że przestrzeń reklamowa w tym mieście jest już wyeksploatowana. Co możesz zrobić, aby Twoja marka została zauważona? Bądź tam, gdzie pojawiają się Twoi klienci, a później przyciągnij ich uwagę, dzięki reklamie w warszawskim metrze.

Reklama w metrze a profil klienta

Według badań przeprowadzonych przez BPS mieszkańcy Warszawy w sumie podróżują 3 350 000 razy na dzień. Aż 40% podróżnych zmierza do pracy albo z niej wraca. Osoby aktywne zawodowo to najbardziej atrakcyjna grupa w przypadku reklamy produktów i usług. Co więcej — Warszawa to miejsce, które rocznie odwiedza 10 000 000 polskich i zagranicznych turystów. Osoby, które uwielbiają podróżować, lubią także eksperymentować. Są otwarte na nowości. Reklama, która odpowie na ich potrzeby, sprawi, że zdobędziesz nowych klientów.

Reklama plakaty w wagonach metra .jpg

Reklama w wagonach metra - ekrany LCD, ramki reklamowe, plakaty

Plakaty i ekrany HD w metrze nie są postrzegane przez podróżnych jako przestrzeń stricte reklamowa. Pasażerowie w warszawskim metrze, z zainteresowaniem oglądają wiadomości oraz programy kulturalne przygotowane przez dziennikarzy Polsat News. Dzięki temu reklama jest traktowana przez nie jako integralny element emisji, znany z klasycznych programów telewizyjnych.  Średni czas spędzony w metrze to aż 15 minut. W podróży widz nie może jednak przełączyć kanału albo po prostu wyjść. Ponadto — osoby, które podróżują metrem codziennie, zapamiętają doskonale to, co chcesz im przekazać w reklamie. Jeśli zaoferujesz im to, czego akurat potrzebują albo obudzisz w nich tę potrzebę, skorzystają właśnie z Twojej oferty.

 

Reklama na ekranach LCD w metrze — zalety

 • Atrakcyjny, przekaz w jakości HD.
 • Brak kosztów związanych z montażem
 • Możliwość emisji kilku wersji spotu.
 • Dostęp do 791 000 potencjalnych klientów dziennie.
 • Możliwość uruchomienia kampanii już w 2 godziny.
 

Plakaty w w wagonach metra Metroframe

 • to idealne wzmocnieniem promocji w metrze lub w centralnych częściach miasta.
 • to duża i atrakcyjna grupa docelowa i korzystne ceny za dotarcie
 • Długi kontakt z przekazem reklamowym

 

Zobacz też: Reklama na stacjach metraReklama w autobusach miejskich WarszawaReklama w biletomatach WarszawaReklama w metrze

Postawienie na skuteczną reklamę w metrze może okazać się strzałem w dziesiątkę dla wszystkich firm, które chcą się skutecznie wypromować wśród społeczeństwa. Bardzo istotne jest oczywiście to, że taka reklama w metrze może przyciągnąć uwagę wielu różnych odbiorców, w zróżnicowanym przedziale wiekowym. Codziennie metrem podróżuje wiele osób, dlatego też warto otworzyć się na nowe rozwiązania promocyjne. Reklama znajduje się na ekranie LCD o przekątnej 19 cali. Jest ona dobrze widoczna dla każdego podróżującego, więc nie ma mowy o tym, aby pozostała przez dłuższy czas niezauważona. Akcja promocyjna pojawi się w wielu różnych składach, zarówno na liniach M1, jak i M2. Taka promocja dotrze nie tylko do mieszkańców Warszawy, ale też do turystów, którzy coraz chętniej odwiedzają stolicę i będą mogli w ten sposób zapoznać się z ofertą firmy, która być może przekona ją do skorzystania z własnych usług. To świetny sposób na dotarcie do zadowalającej liczby odbiorców.

Marka, która z pewnością zostanie zauważona

Reklama w metrze doprowadzi do tego, że promowana marka na pewno zostanie zauważona. To niezwykle istotne zwłaszcza dla nieco mniejszych firm, które nie mają skutecznej reklamy i szukają dla siebie właściwego pomysłu na wypromowanie działalności gospodarczej. Z pewnością nie jest to łatwe zadanie, jednak dzięki naszej pomocy może się to udać. Reklama, która pojawi się w warszawskim metrze sprosta oczekiwaniom odbiorców, nie będzie zbyt nachalna, za to bardzo atrakcyjna pod kątem wizualnym. Znajdzie się w niej jasny przekaz, zachęta do skorzystania z usług firmowych, kontakt do reklamodawcy oraz ciekawe elementy graficzne. Wszystko będzie idealnie dopracowane, w końcu pracują nad tym doświadczeni i uznani specjaliści branżowi. Warto powierzyć nam działania promocyjne dla własnej firmy, a wyjdzie się na tym bardzo korzystnie. Wielu mieszkańców Warszawy będzie chciało od tej pory skorzystać z usług firmy, która wypromuje się w metrze.

Reklama w metrze - dlaczego warto na nią postawić?

Warto podkreślić, że reklama w warszawskim metrze niesie za sobą bardzo dużo zalet, można wśród nich wyróżnić m.in.:

 • możliwość wyprodukowania kilku różnych wersji spotu reklamowego, dzięki czemu reklama z czasem nie stanie się nudna i uciążliwa,
 • dostęp do wielu odbiorców z całego kraju, a nawet ze świata,
 • częste wyświetlanie w godzinach szczytu, np. wtedy, gdy ludzie podróżują do pracy,
 • nie trzeba inwestować w koszty montażowe.

Jak widać wyraźnie taka promocja własnej firmy jest nad wyraz dobrym wyborem, więc warto otworzyć się na taki pomysł, a każda firma może na tym jedynie zyskać. Istotne jest to, że za reklamę nie trzeba będzie dużo płacić, a na pewno zda egzamin. Decydują się na to firmy z różnych branż, m.in. obuwniczej, odzieżowej, przemysłowej, itd. Spoty promocyjne kierowane są do przeróżnych firm, którym zależy na umiejętnym wypromowaniu własnej działalności na terenie Warszawy oraz w okolicach. Jeśli będzie taka potrzeba reklama będzie miała zasięg ogólnokrajowy lub międzynarodowy.

Długie wyświetlanie przekazów reklamowych

Inwestując w naszą reklamę, która pojawia się w metrze można mieć stuprocentową pewność tego, że przekazy reklamowe będą wyświetlane przez bardzo długi czas. Z pewnością nie będą znikać po kilku sekundach, ponieważ taki spot promocyjny byłby całkowicie bezwartościowy, a na to nie możemy sobie pozwolić my sami oraz nasi klienci. Co za tym idzie wszelkie działania są dogłębnie przemyślane, aby reklama doprowadziła do tego, że firma zyska wielu lojalnych klientów, na wiele miesięcy, a nawet lat. Firma, która zainwestuje w reklamę w metrze będzie mogła znacząco się rozwinąć. Oczywiście nasi klienci sami wybierają swoją grupę docelową, a my tworzymy takie projekty, które spodobają się licznym odbiorcom. Mamy w tym bogate doświadczenie, które przez cały czas zwiększamy, szlifując przy okazji swoje umiejętności promocyjne. Przekazy reklamowe będą wyświetlane na ekranach w jakości HD, więc do jakości obrazu nie będzie można się w żaden sposób przyczepić. 


reklama w metrze | reklama w metrze warszawskim | reklama w wagonach Metra | reklama w metrze Warszawa | reklama na ekranach w metrze | reklama na peronach metra | reklama w metrze cena | reklama w biletomatach w Metrze |