NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama w Kolejach Śląskich

Ekrany reklamowe LCD w pociągach Kolei Śląskichtel. (32) 728 15 50

Ilość nośników: 439 ekranów LCD w 44 pojazdach/32 ekrany na biletomatach
Rozmiar ekranów: 32 cale 
Rozdzielczość: 1280x720 px
Ilość kontaktów w miesiącu: ok. 1 290 000 

Reklama w Kolejach Śląskich to także:

 • Plakaty  -750 ramek formatu A3 i 600 ramek formatu A4
 • Reklama na rewersach biletów 
 • Reklama na ekranach biletomatów
 

KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY:

 • zastosowanie kreatywnych, zapadających w pamięć rozwiązań to możliwość sprawienia, że Klienci pokochają Twoją markę, zrobienia na nich wrażenia i wyróżnienia się na tle konkurencji,
 • wysoka skuteczność kampanii dzięki umieszczeniu nośników w strefach o największym przepływie widowni,  gdzie treści reklamowe skutecznie i łatwo przyciągają uwagę,
 • elastyczność w doborze nośników daje ogromne możliwości dostosowania kampanii do Twoich konkretnych potrzeb reklamowych,
 • rozpoznawalność marki dzięki prestiżowym lokalizacjom o dużym przepływie widowni, ale też możliwości dotarcia do społeczności lokalnych,
 • niskie koszty dotarcia do Klienta w połączeniu z dużą skutecznością nośników to efektywne wykorzystanie budżetu reklamowego.
 
Reklama w kolejach Ślaskich Ekrany plakaty.jpgReklama w Kolejach Śląskich - Informacje Dodatkowe:

 • Koleje Ślaskie obsługują 13 linii na terenie województwa śląskiego, w tym 2 kończące się w województwie małopolskim i 2 kończące się w kraju morawsko-śląskim.
 • Pętla reklamowa wynosi średnio od 5 do 10 minut. Materiały są przerywane komunikatami z systemu pokładowej informacji pasażerskiej (np. przy zbliżaniu się do i odjeżdżaniu ze stacji).
 • Materiały do emisji należy dostarczyć 7 dni wcześniej.
 • Spoty emitowane są wraz z informacją o trasie i rozkładzie jazdy.

 

Pobierz schemat linii Kolei Sląskich

 

 Ekrany reklamowe w Kolejach śląskich.jpg

 

Niezależnie od branży firmy muszą się liczyć z dużą konkurencją i poszukiwaniem pomysłów na to jak będzie można trafić do klientów wzbudzając ich zainteresowanie. Możliwości nie brakuje, pomysłów na reklamę jest cała masa, a nasza firma stara się przygotowywać propozycje z myślą o różnych firmach, dopasowując rodzaj reklamy do konkretnego przedsiębiorstwa i jego potrzeb. Wśród tych propozycji, które możemy zaproponować znajduje się między innymi reklama, która może być prezentowana w Kolejach Śląskich. Co kryje się za taką formą reklamy i dlaczego warto się na nią zdecydować? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas wpisem.

W ostatnich kilku latach koleje aglomeracyjne zyskały na popularności, wśród nich pionierem były Koleje Śląskie, które obecnie obsługują ruch na 13 liniach obejmujących województwo Śląskie oraz częściowo Małopolskie i kraj Morawsko - Śląski. Każdego miesiąca w pociągach pojawia 1,3 mln pasażerów, głównie korzystających z możliwości dojazdu do pracy bądź do szkoły. Okazuje się więc, że potencjał reklamowy jest tutaj bardzo szeroki, warto się mu przyjrzeć i skorzystać z możliwości reklamowania w pociągach.

O ile spoty reklamowe prezentowane w telewizji często zbywamy innym zajęciem w oczekiwaniu na dalszą część programu albo filmu, o tyle jeśli w grę wchodzi podróż komunikacją miejską to czasami nie mamy innego wyjścia i zerkanie na ekran monitora jest jednym z zajęć, któremu oddają się pasażerowie zatłoczonych pociągów. Czasami mimowolnie, czasami w przerwie między czytanymi na ekranach informacjami pasażerowie zerkają na prezentowane reklamy. Tym samym można liczyć na to, że reklama faktycznie przynosić będzie pozytywne efekty, ponieważ będzie można docierać do wielu potencjalnych klientów, a koszty tej reklamy nie będą bardzo wysokie. Choćby z tego względu warto postawić na taką reklamę i zaprezentować swoją ofertę w Kolejach Śląskich. Naszym klientom proponujemy kilka form reklamy jakie będzie można tam wykorzystać.

Podstawowa opcja reklamy jaką możemy zaproponować jeśli chodzi o kolej Śląską to możliwość wykorzystania ekranów LCD znajdujących się w pociągach. W sumie koleje śląskie w swoim składzie mają ponad 150 ekranów w rozmiarach 31 cali, co pozwala na przygotowanie kampanii reklamowych, których widoczność będzie w pociągach świetne. Umiejscowienie ekranów sprawia, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że taka reklama nie przejdzie bez echa, a wielu pasażerów zwróci na nią uwagę.

Na ekranach jednak nie kończymy tych propozycji reklamowych, które dotyczą Kolei Śląskich. Istnieje również możliwość wykorzystania innych nośników reklamy jeśli chodzi o pociągi. Możemy postawić na tablice i plakaty reklamowe, albo wykorzystać kampanie z naklejkami na tyłach siedzeń. Na siedzeniach mogą znaleźć się także ulotki, które będą wykładane przed stacją początkową pociągu. Ulotki mogą także pojawiać się przy kasach biletowych, albo mogą być dołączane do biletu przez kasjerów.

W Kolejach Śląskich możemy więc zaproponować kilka sposobów na potencjalne dotarcie do klientów, dlatego sięgając po nasze propozycje możecie liczyć na to, że uda się stworzyć udaną reklamę i faktycznie w ten sposób będzie można budować wizerunek firmy w oczach klientów. Taka forma reklamy daje większe możliwości jeśli chodzi o liczbę potencjalnych odbiorców niż w przypadku klasycznych billbordów ustawionych w jednym miejscu.

Zapraszamy więc do kontaktu, będziemy w stanie zaproponować Państwu atrakcyjną formę reklamy dopasowaną do Waszych potrzeb i oczekiwań.

 

reklama w Kolejach Śląskich | reklama na ekranach w Kolejach Śląskich| ekrany reklamowe w Kolejach Śląskich | reklama Koleje Śląskie |