NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Ekran led Kielce al. Solidarności – ul. Świętkorzyska

Skrzyżowanie głównych dróg komunikacyjnych -73 (trasa Warszawa – Tarnów) i 74 (trasa Łódź – Lublin)

640x400 px
40 m2
około 80 tys.
06:00-23:00

Lokalizacja:

  • Skrzyżowanie głównych dróg komunikacyjnych -73 (trasa Warszawa – Tarnów) i 74 (trasa Łódź – Lublin)

Droga dojazdowa do firm:

  • Biurowiec – Exbud Skanska
  • Centrum Biznesu – Hotel Kongresowy, Restauracja Patio, Centrum Konferencyjne, Instytut SPA& Beauty
  • Echo Investment
  • Cersanit
  • Barlinek

Pobliskie centra handlowe:

  • Galeria Echo (Tesco)
  • Real
  • Media Markt
  • Praktiker

oraz Uniwersytet Humanistyczno – Przyrodniczy im. Jana Kochanowskiego

 

Obecność reklamy w przestrzeni publicznej chyba już nikogo nie zaskakuje. tym samym firmy, które szukają sposobu na skuteczną reklamę zastanawiają się jak zaistnieć w świadomości potencjalnego klienta. Jesteśmy przekonani, że nasza firma będzie w stanie Wam w tym pomóc oferując różne metody reklamy, której to charakter będzie dopasowany do charakteru prowadzonej działalności, tego co ma być reklamowane oraz kogo będzie można zaliczyć do grona potencjalnych klientów firmy zainteresowanych przygotowywaną ofertą. Tym razem chcemy zaproponować będący w naszej dyspozycji ekran LED w Kielcach, na którym prezentowane mogą być firmowe reklamy. Szerokie zasięgi jakie gwarantuje ekran i jego lokalizacja to czynnik, który może zachęcać do skorzystania z tej propozycji.

Przygotowany przez nas do wyświetlania reklam ekran LED znajduje się w doskonałej lokalizacji przy zbiegu Alei Solidarności i ulicy Świętokrzyskiej. To miejsce, w którym przecinają się dwie ważne drogi przebiegające przez Kielce łączące Lublin i Łódź oraz Warszawę i Tarnów. Tym samym umiejscowienie reklamowego ekranu w tym miejscu pozwoliło na uzyskanie zasięgów na poziomie 80 tysięcy odbiorców dziennie. Dla klientów, którzy chcą się reklamować będzie to atrakcyjna propozycja, szczególnie w przypadku firm lokalnych, które mogą w ten sposób dotrzeć do mieszkańców miasta.

Ekran, który stworzyliśmy został przygotowany z myślą o prezentacji reklam. Gwarantuje 40 metrów kwadratowych powierzchni, na której prezentowane są reklamy w godzinach 6-23. Dzięki dużym rozmiarom ekranu można uzyskać reklamę, która z daleka jest widoczna i tym samym można budować rozpoznawalność marki. Prezentowane treści mają charakter multimedialny, dlatego reklama może prezentować firmę jednocześnie stosując wezwanie do działania, zachęcając do zapoznania się z ofertą. Treść reklamy może być dowolnie kształtowana przez klienta, który decyduje o tym jakie treści będą pojawiać się na przygotowanym ekranie. Z naszej strony gwarantujemy poza świetną lokalizacją pełne zaplecze techniczne dla ekranu, dlatego nie ma obaw o jego funkcjonowanie i prawidłowe prezentowanie zaplanowanych przez klienta treści.

Oczywiście każda firma szukając pomysłu na reklamę musi uwzględniać różne czynniki, które mogą mieć wpływ na skuteczność reklamy. Z naszej strony chcemy jednak zapewnić, że dla wielu firm działających w Kielcach i okolicy wybór naszego ekranu będzie doskonałą decyzją. Za ekranem LED stoi nowoczesne zaplecze techniczne, dlatego z prezentowaniem reklam nie będzie problemów. Fakt, że to miejsce, w ramach którego możemy przygotować reklamę o różnym charakterze sprawia, że niezależnie od branży klienci będą mogli z naszej oferty skorzystać i zaprezentować na ekranie swoją ofertę.

To co jednak ma kluczowe znaczenie dla wyboru ekranu LED w Kielcach to jego doskonała lokalizacja. Poza dużym ruchem kołowym na skrzyżowaniu mamy także do czynienia z miejscem, gdzie istnieje duży ruch pieszy. To okolica działających w Kielcach centr handlowych, miejsce gdzie funkcjonuje duże Centrum Biznesu i droga do wielu dużych firm prowadzących działalność w Kielcach. Tym samym zasięgi reklamy są faktycznie szerokie i jesteśmy przekonani, że to może Was zachęcić do skorzystania z tej oferty.

Wszystkich, którzy zastanawiają się jak promować swoją działalność w Kielcach zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.