NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama w Kolejach Wielkopolskich

Nośniki reklamowe w pociągach Kolei WielkopolskichIlość nośników: 300 ekranów LCD w 49 pojazdach
Rozmiar ekranów: 22 cale 
Rozdzielczość: 1920x1080 px
Ilość kontaktów w miesiącu: ok. 670 tyś.

Informacje Dodatkowe:

  • Koleje Wielkopolskie obsługują codzienny  ruch pasażerski aglomeracji wielkopolskiej
  • Klienci to głównie osoby dojeżdżające do pracy i do szkoły
  • ilość pasażerów ok. 8 000 000 rocznie

Trasy:
Leszno – Ostrów Wlkp.
Leszno – Zbąszynek
Poznań Gł. – Wolsztyn
Poznań Gł. – Wągrowiec – Gołańcz Poznań – Zbąszynek
Poznań – Konin – Kutno Poznań – Gniezno – Mogilno Poznań – Kępno
Poznań - Krotoszyn 

Inne nośniki:

  • Reklama na tylnej ścianie siedzeń (w formie naklejki)
  • Reklama graficzna na liniowych rozkładach jazdy, dystrybuowanych wśród pasażerów
  • Wydawanie ulotek przez kasjera łącznie z biletami
  • Wykładanie ulotek przy okienkach kasowych
  • Rozkładanie ulotek na siedzeniach na stacji początkowej przed danym kursem

 

 

Pomysł na reklamę - to właśnie od tego zależy sukces wielu firm, które jeśli chcą się rozwijać muszą szukać takich sposobów, dzięki którym dotarcie do potencjalnych klientów stanie się łatwiejsze. Jak to zrobić a jednocześnie ograniczyć koszty reklamy? Jak docierać do dużego grona klientów? Możliwości jest cała masa, jednak my chcemy zaproponować reklamę, która może osiągnąć duże zasięgi, a przy tym koszty takiej reklamy nie będą nadmiernie wysokie. Chodzi o reklamę w pociągach Kolei Wielkopolskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Koleją porusza się na co dzień wielu naszych rodaków. W grę wchodzą dojazdy do szkół czy do pracy. W pociągach spędzamy kilkanaście, kilkadziesiąt minut, w trakcie których niektórzy szukają dla siebie zajęcia, inni zwracają uwagę na otoczenie. I to w tym otoczeniu pojawią się oferowane przez nas reklamy, które trafiać będą do pasażerów, w tym przypadku tych poruszających się kolejami wielkopolskimi.

Koleje Wielkopolskie odpowiadające za ruch pociągów podmiejskich w województwie Wielkopolskim to prężnie rozwijająca się firma w branży komunikacyjnej, z usług której korzysta każdego roku około 8 milionów pasażerów. Trasy pomiędzy największymi ośrodkami w Wielkopolsce cieszą się sporą popularnością wśród pasażerów, koszty podróżowania są mniejsze niż własnym transportem kołowym. Tym samym skoro rośnie liczba pasażerów i miesięcznie w pociągach pojawia się blisko 700 tysięcy osób to potencjał reklamowy jest ogromny i chcemy zaproponować Wam możliwość skorzystania z tego potencjału.

Decydując się na przygotowanie reklamy w pociągach Kolei Wielkopolskich możecie liczyć na kilka różnych opcji. Pierwsza podstawowa to reklama multimedialna która będzie pojawiać się na ekranach LCV umieszczonych w każdym pociągu należącym do Kolei Wielkopolskich. Obecnie to około 300 ekranów w związku z czym reklama w tej formie będzie mogła uzyskać szeroki zasięg. 22 cale każdego ekranu to gwarancja, że reklama będzie dobrze widoczna.

Jednak nie trzeba ograniczać się wyłącznie do takiej reklamy jeśli chodzi o promowanie własnej firmy w pociągach. Wśród naszych propozycji pojawiają się także inne reklamowe nośniki. Zaliczyć można do nich tablice i plakaty reklamowe w formie papierowej, reklamy umieszczone jako naklejka na tylnej ścianie siedzeń w pociągu. Dla klientów planujących promocję w pociągach Kolei Wielkopolskich przygotowujemy także kampanie z ulotkami. Te mogą pojawiać się przy okienkach kasowych, mogą być z biletem wydawane przez kasjera, ewentualnie na stacji początkowej mogą znajdować się na siedzeniach w pociągu.

Możliwości jest więc sporo i sięgnięcie po naszą ofertę to szansa na stworzenie reklamy dopasowanej do potrzeb i oczekiwań konkretnej firmy.

Dlaczego warto się zdecydować na reklamę w pociągach?

Jeśli ktoś nadal ma wątpliwości czy warto się decydować na reklamę w pociągach powinien pamiętać o tym, że kluczem do sukcesu jest dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Na takie grono można liczyć w Kolejach Wielkopolskich, gdzie z usług korzystają miliony pasażerów rocznie. Osoby w różnym wieku z różnymi potrzebami, dlatego rośnie szansa na to, że znajdzie się tam kogoś kto będzie zainteresowany prezentowanymi treściami. Jeśli ktoś zastanawia się czy warto się decydować na reklamę w pociągach powinien być świadomy, że reklama w tej formule nie trafia w próżnie, a jej koszty nie są szczególnie wysokie więc warto będzie o niej pomyśleć.

 

reklama w Kolejach Wielkopolskich | ekrany reklamowe w Kolejach Wielkopolskich | reklama Koleje Wielkopolskie | reklama w pociągach |