NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Telebim Poznań Międzynarodowe Targi Poznańskie Roosevelta

Ekran reklamowy led Poznań MTP



 biuro@nowemedia.net


 212 m2
06:00-22:00
około 50 tys. samochodów 

Lokalizacja:

  • Ekran LED usytuowany jest na fasadzie Międzynarodowych Targów Poznańskich, na ulicy Roosevelta i Głogowskiej z doskonałym, około 500 metrowym najazdem od strony ulicy Matyi i mostu Dworcowego.
 

Międzynarodowe Targi Poznańskie to organizator ponad 80 imprez targowych rocznie. Przy okazji każdej z takich imprez nawiązywane są tysiące kontaktów handlowych. Na terenie MTP znajduje się również największy obiekt kongresowy w Polsce – Centrum Kongresowe Poznań, gdzie odbywał się m.in. światowy szczyt klimatyczny ONZ.

Wszystko to powoduje, że reklama w tym miejscu na najwyższej klasy ekranie LED nabiera prestiżowego i elitarnego charakteru, pozwala bowiem dotrzeć reklamodawcom bezpośrednio do konkretnej grupy docelowej w kontekście np. poszczególnych tematycznych imprez targowych lub po prostu do grupy osób decyzyjnych – menadżerów i dyrektorów wysokiego szczebla odwiedzających Targi.

Lokalizacja to świetne miejsce z punktu widzenia ruchu samochodowego, pieszego oraz komunikacji miejskiej.




 

 

| telebim Poznań Targi Poznańskie | reklama na telebimie MTP | telebim MTP | ekran LED Poznań MTP | Telebim Poznań Roosevelta | telebim LED MTP | billboardy Poznań Roosevelta | telebim Poznań Most Dworcowy |