Reklama w Metrze – ekrany reklamowe w warszawskim Metrze
Reklama w Metrze – Warszawa
1926 ekranów LCD; 75 pociągów
około 750 tys.
kontakt:
tel. (22) 211 86 87
tel. 509 033 457
biuro@reklamawmetrze.pl
Telewizja kontentowo – reklamowa
Jedyna w Polsce systemowa sieć ekranów LCD, dostarczająca pasażerom informacje i reklamę w czasie podróży środkami komunikacji miejskiej. W komunikacji miejskiej zostały zainstalowane ekrany, które są jedynym elektronicznym źródłem bieżących informacji on-line docierającym do pasażerów w trakcie ich podróży. Telewizja kontentowo – reklamowa przyciąga uwagę, rozbija monotonię podróży, budzi zaangażowanie odbiorców i uatrakcyjnia czas podróży.
Serwis informacyjny i reklama on line
Na ekranach prezentowany jest serwis tworzony specjalnie dla pasażerów, który zawiera informacje adekwatne do pory dnia, dedykowane pasażerom i dostosowane do czasu podróży. Serwis informacyjny przygotowują profesjonalni dziennikarze, a wiadomości aktualizowane są online na wszystkich ekranach. Serwis informacyjny zamknięty jest w pętlę programową, skorelowaną z czasem podróży, pomiędzy którą znajdują się bloki reklamowe.
67% zapytanych o to, czym zajmują się podczas podróży metrem, najczęściej wymienia oglądanie informacji emitowanych na ekranach.
Zobacz też: Reklama na stacjach metra, Reklama w autobusach miejskich Warszawa