NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Czy telebim LED to dobry sposób na reklamę

Czy telebim LED to dobry sposób na reklamę?


W dzisiejszych czasach stworzenie skutecznej i efektywnej reklamy jest niezbędne, by marka miała szansę wyróżnić się na tle konkurencji. Jest to jednak coraz trudniejsze zadanie, gdyż przedsiębiorstwa wpadają na bardzo kreatywne pomysły. Kluczem jest również wybór właściwego nośnika reklamy, który umożliwi dotarcie do szerokiego grona odbiorców, przede wszystkim tych z grupy docelowej. Czy warto zdecydować się na promowanie usług lub produktów za pomocą telebimów LED?

Czym są telebimy LED?

Telebimy LED to nic innego jak ekrany, które pozwalają na przekazanie w szybki sposób atrakcyjnego komunikatu reklamowego, animacji 2D i 3D, wyświetlenie transmitowanego na żywo obrazu z kamer telewizyjnych podczas wydarzeń sportowych lub koncertów, a także innego typu treści reklamowych. Taka forma promocji może zdecydowanie lepiej przykuć uwagę odbiorców niż inne, bardziej statyczne. Ten nośnik reklamowy daje też duże pole do manewru jeśli chodzi o tworzenie i prowadzenie kampanii. Telebimy można zauważyć najczęściej w centrach miast, przy skrzyżowaniach i we wszystkich innych miejscach, które dają szansę na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców.

Jakie są zalety umieszczania reklam na telebimach LED?

Popularność telebimów LED jest związana z dużą liczbą ich zalet i skutecznością. Wyróżniają się one na tle często spotykanych billboardów, szyldów i witryn. Jest to bardzo ważne w realiach, w których dotarcie do potencjalnych klientów stanowi dla firm coraz większe wyzwanie. Telebimy LED przedstawiają dynamiczne reklamy, dzięki czemu automatycznie przykuwają uwagę przechodniów i kierowców. Jednocześnie nie są nachalne i nie wymagają od odbiorcy skupienia, ponieważ przekazują treść w maksymalnie czytelny sposób. Ogromną zaletę stanowi widoczność telebimów również podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Koszt takiej reklamy jest też na często niższy niż tej pojawiającej się w mediach, lecz jest to kwestia mocno indywidualna. Reklamę interaktywną na telebimach LED da się łatwo modyfikować i dostosowywać do aktualnych potrzeb. Wystarczy w tym celu wykorzystać kompatybilny program bądź aplikację, za pomocą których zmieni się treść widoczną na ekranie. Nowoczesne produkty wyróżniają się łatwym montażem, bez względu na lokalizację. Diody LED wpływają na dobrą widoczność komunikatów. Ponadto telebimy mają szeroki kąt widzenia, dzięki czemu przekaz będzie widać z różnych perspektyw, nie tylko patrząc na niego na wprost. Oczywiście w każdej sytuacji należy pamiętać również o tym, że atrakcyjna musi być sama reklama, nie wystarczy bowiem zdać się na sukces jedynie wykorzystując jeden z najpopularniejszych nośników.

Dlaczego nowoczesne formy reklamy cieszą się większą popularnością niż tradycyjne?

Telebim LED to jedna z najnowocześniejszych form reklamy. Każda nowo powstająca forma wynika z analizy potrzeb odbiorców oraz braków na rynku. Kolejne nośniki są więc wzbogacane o cechy, których pozbawione były poprzednie. Jak już wspomniano wyżej, telebimy LED mają tę przewagę, że wyświetlane na nich reklamy są dynamiczne. Nie jest tajemnicą, że ruchome elementy przykuwają uwagę znacznie szybciej niż statyczne, a to prosta droga do wzbudzenia ciekawości odbiorcy i sprawienia, że zagłębi się on w działalność marki. Tak naprawdę potencjalni klienci spoglądają na ruszającą się treść mimowolnie, dzięki czemu przynajmniej jej część zapada im w pamięć. Telebimy LED umożliwiają więc osiągnięcie lepszych wyników sprzedażowych w krótszym czasie.

 

 

reklama DOOH Warszawa | Co to jest reklama DOOH | DOOH Warsaw Poland | kampanie DOOH |